[ úvodní stránka | epizody | herci | galerie | články a rozhovory | různé | multimedia | diskusní fórum | kniha návštěv | odkazy ]

"Just Like in the Movies"

Odvysíláno v USA:
17.11.2003
Scénář:
Rina Mimoun
Režie:
Matt Shakman
Obsah:
Cindy

Epizoda 2.09 - "Jako ve filmu"

Ephram
Bright přesvěčuje Ephrama, že nejlepší cesta, jak si získat Madison, je ji ignorovat. Později doma má Madison telefon, po kterém není zrovna v dobrý náladě. Ephram ji chce nějak zvednou náladu, a tak pošle Delii, aby jí nějak rozveselila. Madison jí řekne, že opravdu není šťastná, protože se s Jakem rozešla. Tak ji Delia pozve na svoji pyžamovou party s kamarádkami, kde bude i karaoke. Madison souhlasí, z něhož Ephram není zrovna nadšenej. Během party vidí Ephram sedět Madison na verandě a jde za ní. Ona mu řekne, že Jay si myslí, že má ráda někoho jiného a že to je pravda. Popíše mu toho kluka a Ephram si uvědomí, že mluví o něm. Řekne jí, že by měla poslechnout svůj instinkt a jít za ním. Ona s ním souhlasí, a tak se políbí. Ráno se Ephram válí ve svém pokoji, když za ním přijde Madison. Bojí se, že mu přišla říct, že minulý večer byl omyl… ale ona mu řekne, že se tomu nedokáže ubránit a políbí ho.

Amy
Amy si jde do lékárny vyzvednout antidepresiva. Potká Tommyho, která tam pracuje. Je trochu namyšlenej a drzej, ale usměje se na ni. Později jí Laynie o Tommym řekne, že ho byl na protidrogovým léčení. Večer jdou na party, kde potkají i Tommyho. Amy si s ním začne povídat a on ji pozve ven. Souhlasí a stráví spolu celou noc povídáním. Zjistí, že Tommy nebyl závislý na drogách, ale že měl problémy s pitím. Amy si uvědomuje, že v tu chvíli je to jediný člověk, který jí rozumí. Domů se vrátí brzy ráno a Tommy ji jde doprovodit až ke dveřím. Tak ji políbí a řekne, že by ji chtěl ještě někdy vidět a ona je odpoví „ano“ a s úsměvem se dívá, jak odchází.

Linda
Když Lindě začnou chodit dárky od Andyho do její a Haroldovy ordinace, řekne Haroldovi, že nemá v úmyslu mu na ně odpovídat. Harold s ní souhlasí, dokud jim do nepřijdou také balónky. Pak ji začne přesvědčovat, aby za Andym zašla a promluvila si s ním. Poslechne ho, vrazí do Andyho kanceláře a lže, že mezi nimi nic nebude, protože ji nepřitahuje. Rose se ptá Harolda, proč vlastně Linda Andyho odmítá. Nakonec i Harold zjistí, že Linda má H.I.V. To ji začne přesvědčovat, že by měla být k Andymu upřímná a říct mu pravdu, proč ho vlastně odmítla. Řekne, že by mu měla dát šanci a že je na něj, jestli to dokáže překonat a bude chtít ve vztahu pokračovat.

Andy
Andy si myslí, že Linda opětuje jeho pocity a čeká od ní telefonát, když jí poslal 300 červených růží a několik svazků balónků. Když ho ale odmítne je zklamaný a zmatený. Mezitím se ale snaží zbavit svého pacienta studu, ze kterého koktá, aby mohl říct dívce, kterou miluje, co k ní cítí. Zjistí, že jedině při zpívání nekoktá, a tak mu navrhne, aby jí to zazpíval. On s tím souhlasí, ale bohužel dívka jeho city neopětuje. Andy si myslí, že bude deprimovaný, ale on mu řekne, že je to dobrý. Chtěl to zkusit, aby si to později nemohl vyčítat. Večer sedí Andy před Lindiným domem a zpívá ji serenádu. Když skončí, ona mu začne vyprávět co se stalo: Zůstala v jedné vesnici v Kongu. Jednou v noci vesnici napadli a mnoho obyvatel vyvraždili. Našla malého chlapce, který silně krvácel a jeho rodina ho opustila, protože měl AIDS. Nechtěla ho nechat umřít samotného, a tak s ním zůstala. Držela ho v náručí dokud nezemřel. Později si všimla šrámu na své ruce… Andy si uvědomí, co mu Linda vlastně řekla a neví co na to odpovědět… a tak tam jen vedle sebe tiše sedí.